Dňa 20.07.2018 sme sa vybrali plní očakávaní a napätia loďou na Devín. Napriek prekážkam a bariérovosti nám pomohol tím námorníkov spolu s pánom kapitánom. Ešte sme sa ani nenalodili a už nás chytal hlad. Po 1,5hod ceste sme zakotvili na Devíne. Obdivovali sme jeho krásy a aby sme nabrali silu na cestu späť dali sme si malé občerstvenie v kaviarni. Tak dobre sa nám spolu sedelo, že sme takmer zmeškali loď naspäť. Zastavili sme sa ešte v suveníroch, aby sme neodišli naprázdno a kúpili malú pozornosť pre tých, ktorých máme radi.




